Борт з евакуйованими з китайського Уханя українцями завис у небі між Полтавою і Хакрковом. Інформація про це з’явилася в групі «Авіація України» у Facebook.
Зокрема, користувачі викладають дані з радарів, які свідчать, що літак не знижується, а здійснює в небі еліптичні кола на одному місці.
Користувачі пов’язують це з поганою погодою, через яку неможливо здійснити посадку. В Харкові зранку сильний туман, стверджують вони.
Нагадаємо, напередодні літак для евакуації українців прилетів в Ухань. Він евакуює 48 українців та 29 іноземних громадян. За останніми даними, на борт літака не прийняли двох українців, щодо яких виникли підозри в інфікуванні коронавірусом. Також в Ухані залишили дівчину, яка хотіла забрати з собою свого собаку невеликої породи, однак їй не дозволили цього зробити з невідомих причин, в результаті чого дівчина прийняла рішення залишитися в Ухані.
За останніми даними радарів, літак вирушив на Київ і незабаром приземлиться в Борисполі.
ОНОВЛЕНО:
10.00. У міжнародному аеропорту «Бориспіль» під Києвом приземлився літак рейсу PQ7302 з евакуйованими з китайського міста Ухань українцями та іноземцями. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу аеропорту.
«Так, тільки що сів. О 9:39», – сказали в прес-службі «Борисполя».
ОНОВЛЕНО: 10.20.
У Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що літак із евакуйованими українцями з Китаю приземлився у аеропорту «Бориспіль» на дозаправку. Там він дозаправиться пальним і вилетить у Міжнародний аеропорт міста Харків.
За доповідями екіпажу та медперсоналу супроводу, всі на борту літака здорові та можуть продовжувати політ. На борт літака буде доправлено додаткове харчування і засоби індивідуального захисту.
Нагадаємо, в авіакомпанії SkyUp розповіли, що буде з евакуйованими українцями по прильоту.
Оновлюється.