Кількість пацієнтів в Китаї, у яких виявлено коронавірус COVID-19, продовжує зростати. За останню добу на території країни від запалення легенів, що викликається вірусом нового типу, померла 71 людина, кількість інфікованих збільшилася на 508 осіб. Такі дані наводить Національна комісія охорони здоров'я КНР, передає DW.
Тільки в провінції Хубей, з якої почалося поширення вірусу, виявлено 499 нових випадків зараження і 68 осіб померли. В цілому в країні COVID-19 був виявлений у 77 658 осіб, загинули 2663 хворих, в той же час 27 323 пацієнта одужали.
Влада Китаю днем раніше заборонила торгівлю дикими тваринами і вживання їх в їжу. На їхню думку, цей крок здатний захистити життя і здоров'я людей.
Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) 24 лютого заявив, що пік епідемії коронавірусу в Китаї пройдено. За даними експертів ВООЗ, які побували в регіонах, звідки пішло поширення вірусу, пік припав на кінець січня.
У той же час вірус продовжує поширюватися за межами КНР. Випадки зараження виявлені в 36 країнах, число тих, що заразилися досягло 2438 чоловік. Таким чином, загальна кількість інфікованих по всьому світу перевищило позначку 80 000 осіб.
Другим найбільшим осередком залишається Південна Корея, де на момент публікації матеріалу число хворих за добу зросла на 144 людини. В країні підтверджено вже 977 захворювання, а 10 чоловік померли.
В Ірані зафіксовано 61 випадок зараження, 12 хворих померли. Влада ряду сусідніх держав вирішили тимчасово закрити кордон з Ісламською Республікою в зв'язку з COVID-19.
В Європі на перше місце по поширенню коронавірусу вийшла Італія. Там підтверджено майже 230 випадків зараження, а сім інфікованих померли.
У Росії було виявлено 2 випадки зараження. Обидва хворих – громадяни КНР, які після курсу лікування були виписані з лікарень. У Німеччині підтверджено 16 захворювань.
Тим часом у В'єтнамі одужали всі 16 осіб, у яких був виявлений вірус. Медики продовжують спостерігати за одним з пацієнтів, решта виписані з лікарень. Новим зараженням не було виявлено з 13 лютого, підкреслило міністерство охорони здоров'я.
Нагадаємо: Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) передала 30 наборів реагентів для тестування на COVID-19 до вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України.
Як повідомлялось, посол Китаю в Росії Чжан Ханьхуей повідомив , що у КНР розроблено вакцину, що попередньо показала ефективність проти коронавірусу.