Уряд призначив нового голову ДАБІ – нардеп

Будівельну інспекцію очолив Юрій Васильченко

Юрій Васильченко
Фото: УНІАН

Кабінет міністрів призначив Юрія Васильченка на посаду голови Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ). Про це нардеп від партії «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар, яка була присутня на засіданні уряду, повідомила на своїй сторінці в Facebook.

«На закритому засіданні уряд прийняв низку кадрових рішень. Серед найбільш цікавих – голова ДАБІ Васильченко Юрій Миколайович», – написала Сюмар.

На сайті відомства зазначається, що до призначення Васильченко обіймав посаду начальника відділу з питань обстеження та паспортизації Управління ліцензування, обстеження та паспортизації ДАБІ.

Як повідомляв Mind, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував ліквідацію ДАБІ в нинішньому вигляді. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS