Заводи Škoda в Чехії тимчасово припиняють виробництво

Зупинка триватиме щонайменше три тижні

фото www.flickr.com/photos/jurasss/8461350012

Сьогодні, 18 березня, о 22:00 із заводів Škoda Auto в Чехії виїдуть останні автомобілі. Як заявив прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш, до 22:00 6 квітня закриються заводи в містах Млада Болеслав, Квасіни і Врхлабі, передає Радіо Свобода.

Рішення про зупинку виробництва на три тижні влада країни ухвалила на тлі поширення коронавірусу.

Працівники, як зазначається, отримають 70-75% своєї місячної зарплатні.

На заводах Škoda Auto в Чехії працює близько 34 тисяч людей. Досі серед працівників було зареєстровано два випадки захворювання через коронавірус.

Раніше автомобілебудівний концерн Volkswagen заявив, що готується тимчасово закрити більшість своїх європейських заводів через пандемію коронавірусу.

До цього Volkswagen заявив про зупинку свого заводу в Братиславі. Заява прозвучала відразу ж після того, як Словаччина вжила жорстких заходів через спалах коронавірусу  COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS