У народного депутата України Сергія Шахова підтвердили інфікування новим коронавірусом COVID-19. Про це він особисто підтвердив в коментарі ТСН.Згодом інформацію підтвердили і в МОЗ.
Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що серед 14 офіційно зафіксованих випадків COVID-19 є народний депутат України.
Наразі проводяться всі необхідні дослідження та епідеміологічне розслідування. Йому надається амбулаторне лікування в умовах самоізоляції. Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, хворих з коронавірусною інфекцією при легкому перебігу хвороби можна лікувати амбулаторно. У разі необхідності пацієнта буде госпіталізовано. Медичні працівники проведуть усю необхідну роботу з людьми, які контактували з ним.
Народний депутат України на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня та на позачерговому засіданні Верховної Ради України 17 березня 2020 року був відсутній.
Нагадаємо: учора в Україні було зафіксовано сім нових випадків інфікування. Таким чином, загальні кількість інфікованих COVID-19 в країні досягли 14 осіб.