Європейські акції завершили торгівлю стрімким підйомом

Центральні індекси європейських ринків зросли на 8-11%

фото www.flickr.com/photos/101332430@N03/9677861633

Фондові індекси країн Західної Європи завершили торги у вівторок значним підйомом. Ринки Європи виросли на тлі заходів по стимулюванню економіки з боку Федеральної резервної системи та зменшення кількості випадків зараження в Італії.

Пан’європейський Stoxx Europe 600 піднявся на 8,16%. Британський FTSE 100, провідний індекс Британської фондової біржі, зріс на 9,05%. Найважливіший фондовий індекс ФРН піднявся на 10,98%. Французький CAC 40, до якого входять акції 40 найбільших компаній, акції яких торгуються на біржі Euronext Paris, підскочили на 8,39%. Італійський FTSE MIB і іспанський IBEX 35 набрали 8,93% і 7,82% відповідно.

Як повідомляє CNBC, глобальні фондові ринки виросли завдяки обіцянкам ФРС в понеділок про те, що вона здійснюватиме відкриту програму покупки активів в умовах глобального спалаху коронавірусу.

На Волл-стріт акції відскочили від різких втрат на попередній сесії, настрої інвесторів покращились, в очікуваннях, що американським законодавцям вдасться досягти угоди по економічному стимулюванню .

На настрої також вплинули новини про скорочення щоденної кількості нових підтверджених випадків зараження коронавірусом.

Нагадаємо: індекс PMI в єврозоні намалював сумну картину економічного добробуту блоку, впавши до свого історичного мінімуму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS