За більш жорстких умов карантину, гроші у населення скінчаться через чотири тижні – Милованов

За його словами, «зупинка економіки через карантин може призвести до наслідків значно гірших ніж сама хвороба»

Тимофій Милованов
фото Facebook Тимофій Милованов

Якщо влада введе більш жорсткі умови карантину, у більшості українців закінчаться гроші на життя через чотири тижні. Про це у своєму Facebook заявивміністр економіки Тимофій Милованов із посиланням на дані опитування дослідницької компанії Градус.

За його словами, компанія опублікувала результати опитування українців про їхні фінансові ресурси. Людям задали питання: «На скільки часу у Вас вистачить грошових ресурсів, враховуючи можливість введення жорсткого карантину?»

За більш жорстких умов карантину, гроші у населення скінчиться через чотири тижні – Милованов

«Що ці цифри означають? Що зупинка економіки через карантин може призвести до наслідків значно гірших ніж сама хвороба. І дуже швидко. Через місяць люди просто не будуть мати за що їсти. І тоді наступить справжня трагедія. Як сказав Трамп в понеділок: «Ми не можемо дозволити, щоб вирішення проблеми [коронавірусу] стало гіршим за саму проблему». – зазначив Милованов.

Нагадаємо: Кабмін сьогодні розглядає ймовірність впровадження надзвичайної ситуації по всій країні терміном на 30 днів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS