Буславець доручила «Енергоатому» вивчити можливість майнінгу криптовалют – Лерос

Голова Міненергетики також доручила зменшити закупівлі ядерного палива для АЕС

Ольга Буславець
Фото: reform.energy

Виконуюча обов'язки міністра енергетики Ольга Буславець доручила зменшити закупівлі ядерного палива для АЕС у зв’язку з профіцитом базової генерації та опрацювати питання проєкту з майнінгу криптовалют задля  забезпечення додаткових ринків збуту. Про це повідомив народний депутат Гео Лерос на своїй сторінці в Facebook із посиланням на відповідне доручення Мінекоенерго до НАЕК «Енергоатом».

«Опрацювати разом з ВП «Енергоатом – Трейдінг» ДП «НАЕК «Енергоатом» нормативні та технічні питання можливої реалізації проєктів з майнінгу криптовалют з метою з метою забезпечення додаткових ринків сбуту електроенергії, виробленої атомними електростанціями»,  –  йдеться в тексті доручення.

Згідно документу, НАЕК також пропонується привести до діючих норм дизельні генератори на 6-му енергоблоці Запорізької АЕС.

Некуда девать лишнюю электроэнергию с АЭС? Иди, намайни криптовалюты!, – предлагает министр энергетики в пункте...

Опубликовано Geo Leros Вторник, 5 мая 2020 г.

Нагадаємо: НКРЕКП пропонує підвищити ціни на електроенергію для населення до рівня промисловості.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS