Kia випустить перший електрокар в 2021 із надзвичайно швидкою зарядкою

Завдяки системі батарей, як у Porsche Taycan, повністю зарядити авто можна буде менш, ніж за 20 хвилин

фото www.flickr.com/photos/dennism2/32840019858

Південнокорейська автомобілебудівна компанія Kia анонсувала випуск свого першого електрокару із над швидкою 800-вольтовою системою батарей, здатною зарядитись за менш, ніж 20 хвилин., в 2021 році. Про це пише Electrek.

Гендиректор Kia Motors Europe Еміліо Еррера заявив, що майбутня автівка буде не тільки швидко заряджатися, але й розганятиметься від нуля до «сотні» менш ніж за 3 секунди.

Карлос Лахоз, директор по маркетингу компанії, підкреслив, що Kia хоче зробити свій перший EV технологічною демонстрацією.

«Кожному виробнику потрібен автомобіль-ореол, який задає темп усьому, що буде далі. Ми збираємось запустити 11 моделей електрокарів до 2025 року», – зазначив він.

Лахоз додав, що сучасні технології не обов’язково мають коштувати, як преміальні бренди.

В компанії підтвердили, що запас ходу у нового авто буде «приблизно 500 км», а швидкість зарядки «менше 20 хвилин». Платформа E-GMP буде оснащена такою ж 800-вольтовою технологією, яка стоїть в Porsche Taycan), і буде сумісна з мережею зарядок IONITY потужністю 350 кВт.

Нагадаємо: раніше цього місяця в Білорусі представили електрокар, здатний конкурувати з Tesla.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS