Компанія Samsung Electronics направила заявку на реєстрацію торгової марки Antimicrobial Coating (Протимікробне покриття). Як повідомляє LetsGoDigital, південнокорейський гігант має намір незабаром випустити нові аксесуари для мобільних пристроїв, покриті особливим покриттям, здатним ефективно боротись з вірусними частками.
Заявки на реєстрацію товарного знаку були подані в декількох країнах, серед яких Британія, Іспанія, Італія та Швейцарія.
В компанії переконують, що це антибактеріальне покриття має здатність знищувати 90% мікробів за 10 хвилин та 99,9% за дві години. В Samsung також наголошують, що це покриття здатне протистояти навіть корона вірусній інфекції.
Як зазначається, «технологія протимікробного покриття не нова і десятиліттями використовувалась для боротьби з розповсюдженням інфекцій». Покриття «денатурує» білки вірусу і атакує його захисний шар.
Нагадаємо: днями Samsung представила зарядний пристрій, який окрім як заряджати смартфони ще й їх дезінфікує .