Sanofi збирається укласти угоду про постачання ЄС 300 млн доз вакцини від COVID-19

У компанії обіцяють виготовляти до мільярда доз на рік

фото DR

Французька фармацевтична компанія Sanofi близька до укладення угоди з Євросоюзом про постачання 300 млн доз потенційної вакцини від коронавірусу COVID-19. Про це пише capital.fr.

За словами президента французької Sanofi Олів'є Божийо, «в найближчі дні або тижні» може бути завершено узгодження всіх аспектів, пов'язаних з цією угодою.

Він додав, що компанія веде переговори і з іншими країнами, в тому числі з США і Великобританією, з питань вакцини.

«Наша мета – це працювати разом з іншими країнами з тим, щоб ця вакцина була відправлена усім одночасно», – сказав глава компанії.

Компанія Sanofi розробляє дві вакцини, засновані на двох різних технологіях. Клінічні тести вакцини, про яку ведуться переговори з ЄС, повинні відбутися у вересні.

Сама вакцина стане доступна на початку 2021 року. У компанії заявляють, що буду виготовляти до мільярда доз на рік.

Між тим повідомляється, що США можуть почати випуск вакцини від коронавірусу вже до кінця літа.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS