Спроби російських хакерів викрасти у Великобританії дослідницькі дані про вакцину від коронавірусу COVID-19 «абсолютно неприйнятні», але не завдали ніякої шкоди, сказав у п'ятницю міністр безпеки Британії Джеймс Брокеншір. Про це пише Reuters.
Національний центр кібербезпеки (NCSC) Британії повідомив у четвер, що хакери, підтримувані владою РФ, намагалися викрасти дослідницькі дані світових наукових і фармацевтичних організацій про розробку вакцини від коронавірусу.
«Абсолютно неприйнятно, що російські спецслужби намагаються проникнути в системи тих, хто намагається відреагувати на цю кризу, щоб розробити вакцину», – сказав Брокеншір в інтерв'ю Sky News.
«Немає жодних свідчень або інформації про будь-які збитки або про якусь шкоду», – зазначив він.
Нагадаємо, напередодні Британія, США й Канада звинуватили Росію в спробі вкрасти дані щодо вакцини від COVID-19, спецслужби покладають відповідальність на російське угрупування APT29.