SkyUp готовий відкрити регулярні рейси в Саудівську Аравію, КНР, Кувейт, Оман, Бахрейн, ОАЕ та інші країни

У туристів з цих країн висока платоспроможність і Україна нарешті почала процес лібералізації віз

фото www.flickr.com/photos/kevinbietry/49853855251

Український лоукост SkyUp вітає введення електронних віз для громадян Індії, ПАР і Філіппін і заявляє про готовність відкривати регулярні рейси в такі країни як: Китай, Саудівська Аравія, Бахрейн, Кувейт, Оман, Ліван, Індія, ОАЕ, Катар, Єгипет і Туніс.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, в пресслужбі авіаперевізника повідомили, що наразі час компанія вже може говорити про маршрути в Мумбаї (Індія), Бейрут (Ліван), Ер-Ріяд і Джидду (Саудівська Аравія), Каїр (Єгипет).

«Проста арифметика показує переваги лібералізації віз: середній чек одного китайського туриста в Україні становить близько $950. Якщо кількість гостей з цієї країни протягом року досягне хоча б 100 000, то Україна додатково отримає понад 2,5 млрд грн. Така ж висока платоспроможність у туристів з Саудівської Аравії, Бахрейну, Кувейту, Оману, Лівану, Індії, ОАЕ, Катару, Єгипту, Тунісу. Більшість країн борються за те, щоб залучити туристів з цих місць, однак Україна довгий час зберігала застарілі бюрократичні перешкоди, які відлякували від подорожі в нашу країну. Вкрай важливо, що зараз це змінюється», – відзначили в SkyUp.

Як відомо, Міністерство закордонних справ України з 14 серпня починає централізоване оформлення українських електронних віз (е-віза) громадянам Індії, Південної Африки та Філіппін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS