Вибух у Десні: поліція відкрила справу за статтею «вбивство»

За попередніми даними, у військовому гуртожитку в селищі Десна вибухнула граната РГД-5

фото: cn.npu.gov.ua

За попередніми даними, у військовому гуртожитку в селищі Десна вибухнула граната РГД-5. Унаслідок вибуху загинув один військовий. Поліція відкрила справу за статтею «вбивство». Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Чернігівської області.

Ввечері 24 серпня до поліції надійшло повідомлення, що в селищі Десна Козелецького району в гуртожитку поліпшеного типу для військовослужбовців контрактної служби прогримів вибух. Поліція встановлює всі обставини, які призвели до вибуху.

Вибух у Десні: поліція відкрила справу за статтею «вбивство»
фото: cn.npu.gov.ua
Внаслідок вибуху загинув один військовослужбовець, ще двох військових та одну цивільну особу – жінку – доправили до місцевого госпіталю з пораненнями різного ступеня тяжкості.
Вибух у Десні: поліція відкрила справу за статтею «вбивство»
фото: cn.npu.gov.ua

Криміналісти скерували на дослідження зібрані речові докази, серед яких – уламки вибухового пристрою. Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство). 

Раніше повідомлялося, що 65% українців вважають державу безпечною для проживання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS