Державне бюро розслідувань (ДБР) викликає ексголову Офісу президента Андрія Богдана на допит у якості свідка. Озвучена причина – заява Богдана у інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону про якісь кулуарні та непублічні домовленості вищого керівництва України з Росією. Про це повідомляється на сайті ДБР.
«9 вересня 2020 року в інтерв'ю одному з видань ексголова Офісу Президента Андрій Богдан оприлюднив інформацію про нібито наявність домовленостей з російськими посадовими особами питань щодо статусу Криму, авіасполучення з Росією, обміну полоненими та ряду інших домовленостей, що непередбачені законами та нормативно-правовими актами або іншими директивами Верховного головнокомандувача Збройних Сил України», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо: Богдан 9 вересня близько 21:00 переїхав українсько-румунський кордон. Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці, нарікаючи на те, що змушений був виїхати з України через погрози після інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону.