«Укрексімбанк» отримав ще 515 млн грн рефінансування

Загалом, з 8 травня НБУ провів п'ять таких тендерів на загальну суму близько 16,37 млрд грн

Фото: DW

Державний «Укрексімбанк» за підсумками тендеру 11 вересня залучив кредит рефінансування на суму 515 млн грн під 6% річних на термін до 5 років. Інформація про результати тендеру опублікована на сайті НБУ.

На цьому ж тендері НБУ також задовольнив заявки на рефінансування «ТАСкомбанку» на 500 млн грн, «Кредобанку» – на 450 млн грн, «РВС Банку» – на 303,98 млн грн, «Радабанку» – на 80 млн грн, «Укрбудінвестбанку» – на 48 млн грн і «Українського банку реконструкції та розвитку» – на 12 млн грн.

Загалом, з 8 травня НБУ провів п'ять таких тендерів на загальну суму близько 16,37 млрд грн.

Як повідомлялося, «Укрексімбанк» за підсумками попереднього тендера з надання довгострокового рефінансування 14 серпня залучив 2,9 млрд грн, які направив на покупку облігацій «Укравтодору».

У квітні державний «Укрексімбанк» залучив кредит рефінансування у Національного банку (НБУ) на суму 6 млрд грн під заставу пулу активів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS