Одразу два антирекорди за добу: в Україні діагностували 4661 новий випадок та 92 смерті

За добу одужало 2146 пацієнтів

фото pixabay.com

В Україні зафіксовано 4661 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19 – це антирекорд кількості нових хворих за добу.

За даними МОЗ, станом на ранок 3 жовтня в Україні 222 322 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, із них 4353 летальних, 98 737 пацієнтів одужали Загалом проведено 2 362 857 тестувань методом ПЛР. За добу одужало 2146 пацієнтів.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 3 жовтня до Центру надійшло 4 916 повідомлень про підозру на коронавірус. Загалом з початку 2020 року зареєстровано 289 416 повідомлень про підозру на COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS