Канада відмовиться від одноразового посуду, соломинок та пакетів вже наступного року

Влада країни запланувала введення нових обов'язкових стандартів щодо пластика, який використовується для упаковки продуктів

фото www.flickr.com/photos/156023082@N07/27455958268

Уряд Канади протягом двох років введе обов'язкові стандарти щодо пластика, який використовується для упаковки продуктів. Нові норми будуть контролювати кількість матеріалу і його придатність для його переробки й вторинного використання, повідомляє Reuters.

Міністр навколишнього середовища Джонатан Уілкінсон сказав, що канадці викидають близько 3 млн тонн пластику щороку, з яких тільки 9% йдуть на переробку.

«Проблема посилюється», – наголосив він та додав, що Оттава поставила перед собою мету до 2030 року скоротити кількість пластикових відходів.

«Щоб гарантувати, що ми зберігаємо набагато більше пластика в економіці, ми пропонуємо розробити правила, що встановлюють більш високі стандарти для пластикових виробів і упаковки», – розповів Уілкінсон.

До того ж він заявив, що Канада має намір у 2021 році заборонити виробництво і використання шести видів одноразових пластикових предметів, серед яких соломинки, пакети й столові прибори.

За словами міністра, всі вони шкідливі для навколишнього середовища, їх важко переробляти і їх можна легко замінити іншими. Вперше про заборону було оголошено в червні 2019 року.

Нагадаємо: в Англії з 1 жовтня вступила в силу заборона на одноразові пластикові соломинки, «мішалки» і ватні палички.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS