Китайська компанія з кредитування та управлінням капіталом Lufax розраховує отримати до $2,36 млрд в результаті первинного публічного розміщення (IPO) в США.
Як повідомляє CNBC, Lufax заявила, що випустить 175 млн американських депозитарних акцій (ADS) за ціною від $11,50 до $13,50 за штуку.
Китайські технологічні компанії наразі намагаються скористатись з відновлення фондових ринків, щоб вийти на біржу, у тому числі на Уолл-стріт.
Лістинг Lufax у Нью-Йорку пов'язаний з ростом напруженості у відносинах між США та Китаєм, що загрожує китайським підприємствам, зареєстрованим у США. Законодавці у Вашингтоні готуються до більш масштабного вивчення китайських компаній за допомогою запропонованого законодавства, яке загрожує виключенням зі списку деяких фірм у США.
Нагадаємо: раніше в цьому місяці Lufax зі штаб-квартирою в Шанхаї заявила, що планує провести лістинг у Нью-Йоркській фондовій біржі під тикером «LU».