Hyperloop по-корейськи: дослідники розігнали тестову капсулу у вакуумній трубі до 1000 км / год

В Південній Кореї планують завершити будівництво першої комерційної лінії Hyperloop між Сеулом та Пусаном до 2024 року

фото www.flickr.com/photos/vodafonegroup/23641519458

Південнокорейський науково-дослідний інститут залізниць Кореї (Korail) оголосив, що його тестова модель вакуумного поїзда «Hyper Tube» досягла швидкості не менше 1000 км / год.

Як повідомляє E&T, інститут розробив тестову модель в масштабі 1:17 для перевірки майбутньої концепції. Капсула Hyper Tube призначена для використання в майже вакуумній трубі і прискорюється за допомогою потужних магнітів.

За даними Korail, його досить мініатюрна модель досягла максимальної швидкості 1019 км / год при тиску в тестовій трубі 0,001 атм під час тесту (набагато більш низький тиск, ніж було досягнуто в будь-якому іншому тесті). Цей показник становить приблизно швидкість літаків, призначених для трансконтинентальних рейсів, і вдвічі перевищує швидкість найшвидшого наземного транспорту, доступного в цей час – поїздів на магнітній подушці (магнітопланів).

Korail працює над проєктом поїзда Hyper Tube з 2017 року, його попередня максимальна швидкість становила 714 км / год.

Видання зазначає, що Korail і Hyperloop Transportation Technologies спільними зусиллями можуть розгорнути повноцінну лінію «гіперлуп» до 2024, що дозволило б скоротити час у дорозі між Сеулом та Пусаном з 3,5 годин до 30 хвилин.

Нагадаємо: нещодавно Virgin Hyperloop (раніше Hyperloop One) здійснила першу в історії поїздку по «гіперлупу» з пасажирами на своєму випробувальному треку в пустелі Невада після 400 тестів без пасажирів за останні три роки. Двоє пасажирів подолали 500-метровий випробувальний трек за 15 секунд.

Як відомо, країни, які проявили інтерес до розгортання інфраструктури, подібної Hyperloop, включають ОАЕ (Дубай-Абу-Дабі), Саудівську Аравію (різні маршрути), Великобританію (різні маршрути) і Індію (Мумбаї-Пуна).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS