Кабінет міністрів призначив тимчасовим виконувачем обов'язків голови Державної фіскальної служби (ДФС) Дмитра Сосиновича замість Сергія Солодченка. Відповідне розпорядження №1474 схвалене на засіданні уряду.
«Покласти тимчасово виконання обов’язків голови Державної фіскальної служби України на начальника управління протидії економічним правопорушенням ГУ Державної фіскальної служби у Житомирській області Сосиновича Дмитра Олександровича», – йдеться в документі.
До нового призначення Дмитро Сосинович обіймав посаду начальника управління протидії економічним правопорушенням ДФС у Житомирській області.
До цього три роки пропрацював першим заступником ГУ ДФС у Херсонській області. З 2015 до 2017 р. обіймав керівні посади у фіскальній службі Миколаївської області.
Він почав свою кар'єру дізнавачем у правоохоронних органах Миколаївської області, потім довгий час працював на оперативній службі в підрозділах по боротьбі з економічними злочинами. З 2006 по 2009 рік – у відповідному Департаменті МВС. Переважно займався виявленням злочинів у бюджетній сфері.
Після цього повернувся до Миколаєва вже як заступник, а потім і керівник управління держслужби боротьби з економічною злочинністю обласного УМВС. У березні 2013 р. звільнився з міліції й пізніше відновив держслужбу вже в КРУ Фонду соціального страхування, а пізніше – в ДФС.
Нагадаємо, влітку Шмигаль заявляв, що до кінця 2020 р. ліквідують ДФС (відповідно і податкову міліцію), і створять Бюро економічної безпеки (БЕБ)
На фінансування створення БЕБ у бюджеті-2021 передбачено 1 млрд грн, на податкову міліцію – ще 1,5 млрд грн. Фінансування СБУ становить 15 млрд грн.
ДФС обіцяють ліквідувати за рік після прийняття закону про створення БЕБ. Однак голова ВГО Асоціації платників податків України Грігола Катамадзе в інтерв'ю виданню Mind пояснив, що податкова міліція перебуває у складі Державної фіскальної служби, тому ліквідувати її до створення нового органу неможливо.
«Щоби припинила існування податкова міліція, слід створити новий орган з розслідування правопорушень у сфері публічних фінансів. І в цей новий орган мають прийняти на роботу 30% працівників. Та щоб створити новий орган, треба прийняти відповідний закон. Тому я впевнений – навіть при великому бажанні, влада не зможе ліквідувати ДФС, включаючи податкову міліцію, до кінця 2020 року», – сказав Катамадзе.