Чергова втеча з Кремнієвої долини: Oracle переїжджає в Техас

Компанія хоче скоротити операційні витрати, пов'язані з високими податками в Каліфорнії

фото DR

Корпорація Oracle в п'ятницю оголосила, що переносить свою штаб-квартиру з Редвуд-Сіті, Каліфорнія, в Остін, штат Техас, передає Голос Америки.

У Oracle пояснили це рішення бажанням скоротити операційні витрати, пов'язані з високими податками в Каліфорнії.

На переїзд вплинула також пандемія коронавірусу, яка викликала масовий перехід на віддалену роботу, що зробило безглуздим утримування дорогих офісів.

У заяві Oracle йдеться, що співробітники компанії зможуть вибрати місце розташування свого офісу, а також працювати з дому повний або неповний робочий день.

У 2018 році Oracle створила філіал в Остіні, розрахований на 10 000 співробітників.

У Каліфорнії, де знаходиться Кремнієва долина, найвища ставка прибуткового податку в США.

Oracle стала черговою в цілій низці компаній, які залишили Кремнієву долину після початку пандемії.

Зокрема, в грудні про переселення з Кремнієвої долини оголосили в компанії Hewlett Packard, яка стояла біля витоків формування високотехнологічного кластера в Каліфорнії. Hewlett Packard перенесла штаб-квартиру в Техас.

У серпні аналітична компанія Palantir Technologies переїхала з Пало-Альто, Каліфорнія, в Денвер, Колорадо.

Засновник Tesla Ілон Маск цього тижня також заявив, що переїхав з Каліфорнії в Техас.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS