Японський автомобільний концерн Honda Motor закриє один зі своїх заводів в Індії і скоротить виробництво чотириколісних транспортних засобів в країні на 40%. Як повідомляє Nikkei, рішення було прийнято на тлі падіння продажів через пандемію коронавірусу.
Honda закриє свій завод в м.Нойда, на схід від Делі, і перенесе все виробництво в Індії на новий завод в Тапукаре, на північний захід від столиці. Відкритий в 1997 році завод в Нойда має виробничу потужність в 100 000 автомобілів в рік і збирає моделі City, седан Civic і кросовер CR-V.
На початку грудня компанія зупинила виробництво на своєму заводі в британському Суїндоні через перевантаженість портів, що призвело до затримок в поставках компонентів. Завод, розташований приблизно в 130 км на схід від Лондона, торік зібрав трохи менш як 110 000 автомобілів. У наступному році Honda закриє завод назавжди в межах своєї глобальної реструктуризації.
Влітку Honda оголосила, що відродить свій автомобільний бізнес за допомогою серії радикальних реформ. Компанія закрила ряд заводів як всередині країни, так і за кордоном, одночасно реформуючи свої ланцюжки поставок.