Мільйони людей обурені останніми змінами в роботі WhatsApp, згідно з якими користувачі повинні передавати свої особисті дані компанії Facebook. У зв'язку з цим масове перетікання користувачів месенджера в Telegram є недивним, заявив засновник Telegram Павло Дуров, пишуть Ведомости.
«Не дивно, що втеча користувачів з WhatsApp у Telegram, яка триває вже кілька років, прискорилася», – написав Дуров у своєму Telegram-каналі.
Раніше WhatsApp оголосив, що почне передавати компанії Facebook дані користувачів. Обмін даними нібито дозволить покращити інфраструктуру і підвищити безпеку продуктів компаній, що належать Facebook, а також показувати користувачам релевантну рекламу, йдеться в заяві WhatsApp.
У жовтні Мін'юст США заявив про намір подати проти Google позов за зловживання домінуючим становищем на ринку.
У грудні американська Федеральна торгова комісія (ФТК) розпочала судовий процес з метою «демонополізувати» Facebook, змусивши його продати Instagram і WhatsApp.
У той же час в Facebook на цей процес відповіли тим, що колись ФТК сама схвалила угоду з купівлі сервісів компанією Марка Цукерберга.
Нагадаємо, Facebook і Google домовилися разом боротися з антимонопольними позовами.