Світові інвестиції в нерухомість можуть вирости на 50% в 2021 році – Colliers

Згідно з дослідженням, 98% інвесторів планують розширити свій портфель активів

фото pixabay.com

У 2021 році глобальні інвестиції в нерухомість можуть вирости до 50%. Такого висновку дійшла консалтингова компанія Colliers International, передає Financial Express.

У своєму звіті Global Investor Outlook компанія відзначає, що інвестори в цілому оптимістичні щодо відновлення ринку в цьому році. Прогноз заснований на зростанні інвестиційної активності в другому півріччі 2020 року, що ґрунтується на відновленні довіри до ринку нерухомості в результаті розробки вакцин і триваючого державного стимулювання.

З огляду на те, що пандемія тиснула на активність протягом більшої частини минулого року, багато інвесторів сидять на рекордних обсягах грошових коштів і очікують появи значних можливостей в комерційній нерухомості, особливо у зв'язку з триваючим стимулюванням, яке, ймовірно, зробить прибутковість акцій і облігацій порівняно менш привабливою. У різних регіонах явна більшість інвесторів планують розширювати свої портфелі нерухомості в 2021 році, в багатьох випадках двозначними числами

 «З огляду на величезний обсяг залученого в усьому світі капіталу і потребу в реальних активах, інвестори прагнуть використати його і скористатись можливостями протягом року», – сказав Тоні Хорел, глава відділу ринків капіталу Colliers International.

«Ми очікуємо побачити висхідний рух кривої ризику в цьому році, оскільки інвестори досліджують всі типи активів, від будинків для людей похилого віку до проєктів громадської інфраструктури», – додав він.

В опитуванні взяли участь майже 300 респондентів, включаючи великих інституційних інвесторів, що котируються на біржі компанії, фонди національного добробуту, приватні фонди та сімейні компанії. За результатами, 98% інвесторів у всіх регіонах планують розширити свій портфель активів, а понад 60% планують збільшити свій портфель на більш як 10%, з них 23% хочуть розширити свої портфелі на 20% або більше. Крім того, 67% респондентів в регіоні Європи, Близького Сходу і Африки (EMEA) і 88% в США планують свої наступні інвестиції в першому кварталі 2021 року.

Клас активів та інтереси в стратегії інвесторів з регіону EMEA на 2021 рік

Додаткові ключові висновки зі звіту Colliers Global Capital Markets 2021 Investor Outlook включають:

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS