Служба автомобільних доріг у Вінницькій області оголосила тендер на розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) для будівництва мосту через р. Дністер на маршруті з Києва до Кишинева. Про це йдеться на фейсбук-сторінці служби.
Новий міст і підхід до нього з українського боку протяжністю 1,6 км повинен з'явитися поблизу населених пунктів Ямпіль – Косеуць.
Крім того, в рамках проєкту буде відремонтовано 137,5 км маршруту Київ – Кишинів на окремих ділянках двох доріг: М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, а також Р-08 Немирів – Ямпіль.
Оновлений маршрут буде проходити через Київську, Житомирську та Вінницьку області в обхід «ПМР».
«Проєкт нового маршруту Київ – Кишинів – це ще одне підтвердження того, що інфраструктура може зближувати цілі країни. Закупівля ТЕО – це перший крок. Паралельно з цим плануємо оновити 137,5 км маршруту – йдеться про найбільш проблемні для проїзду ділянки. Вже до кінця року шлях до кордону планується зробити комфортним для проїзду», – зазначив глава «Укравтодору» Олександр Кубрак.
Як повідомлялося, проєкт розвитку дорожньої інфраструктури на трасі Кишинів-Сорока-Ямпіль-Київ обговорювався в ході зустрічі президента Молдови Майї Санду з президентом України Володимиром Зеленським