Китайська гра Honor of Kings відмовилася від співпраці з Burberry через бойкот західних компаній

Від синьцзянської бавовни вирішили відмовитися інші бренди, включаючи H&M, Adidas і Nike

фото DR

Розробники китайської комп'ютерної гри Honor of Kings, у якій понад 100 млн активних користувачів на день, відмовилися від співпраці з британською Burberry через те, що модний дім ще в жовтні 2020 року вирішив відмовитися від синьцзянської бавовни в знак протесту проти ситуації з правами уйгурів у регіоні, передає Інтерфакс.

«Корпорація Honor of Kings вирішила відмовитися від співпраці з Burberry в дизайні зовнішнього вигляду персонажів «Духи природи» і «Духи лісу і моря», – заявила компанія в Weibo.

Як пише Guardian, картатий візерунок Burberry зник з одягу персонажів цієї гри. Крім того, актриса Чжоу Дун'юй відмовилася бути амбасадором бренду через заяви компанії стосовно уйгурів.

Burberry входить в групу Better Cotton Initiative, яка в жовтні минулого року перестала схвалювати синьцзянську бавовну через становище уйгурів. У листопаді компанія запевнила депутатів британського парламенту, що у неї немає ніяких операцій із Сіньцзяном.

Крім Burberry від синьцзянської бавовни вирішили відмовитися інші бренди, включаючи H&M, Adidas і Nike. Вони висловили стурбованість інформацією про те, що жителів Синьцзян-Уйгурського автономного району примушують збирати бавовну. МЗС Китаю назвав ці заяви неправдивими чутками. У Китаї вже почали лунати заклики до бойкоту товарів цих брендів.

Гру Honor of Kings розробила китайська корпорація Tencent. Її можна порівняти із західними League of Legends або Dota 2.

26 березня Китай ввів санкції проти дев'яти підданих Великобританії, в тому числі п'яти депутатів парламенту, за поширення брехні і дезінформації «про те, що відбувається в КНР».

Прем'єр-міністр Борис Джонсон заявив, що люди, які потрапили під санкції, проливали світло на масштабні порушення прав мусульман-уйгурів, і висловився в підтримку свободи слова.

22 березня Пекін у відповідь на санкції ЄС за порушення прав людини ввів санкції у відповідь проти депутатів Європарламенту та парламентів Нідерландів, Бельгії та Литви, двох учених і Комітету з політики і безпеки Ради ЄС та ряду інших організацій.

Також повідомлялося, що Китай ввів нові санкції проти британських компаній через «брехню» про Сіньцзян.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS