Продаж двоколісного транспорту в Україні збільшився удвічі за рік. Попит на прокат зріс у 4 рази. Через це виник дефіцит, а ціна на велосипеди та самокати піднялася на понад 20%. Про це повідомляє УНН.
«Китай не встигає виробляти і відвантажувати, відповідно зросла і ціна на велосипеди. Крім того, вартість виросла через підняття ціни на фрахт контейнерів для перевезення, який раніше коштував $4 000 – $4,500, а зараз – близько 10 000 за один контейнер. Це, в свою чергу, відбивається на кінцевій вартості для споживача – ціна зросла на 20-30%. Транспорт нормальної якості коштує від 15 000 гривень. Є трохи дешевше -10 000 -12 000 гривень», – сказав він.
За його словами, причина дефіциту велосипедів полягає у скороченні обсягів їх виробництва. Також через карантинні обмеження їх складніше постачати на ринок. Власного виробництва в Україні немає.
Кушка розповів, що карантин змінив погляд споживачів на двоколісний транспорт. Це призвело до масштабного попиту на мобільні засоби пересування: велосипеди, самокати, електросамокати, моноколеса.
Нагадаємо: Porsche показав перші моделі своїх електровелосипедів. Вони вдвічі важчі за звичайні та можуть розганятися до 25 км/год.