Державіаслужба анулювала права SkyUp на 33 маршрути

Крім цього, зменшилась можлива частота польотів на рейсах з Києва в Єреван, Аліканте, Катанію, Ріміні, Болонью, Пальму-де-Майорку

Фото: Ковальчук Віктор/УНІАН

Державна авіаційна служба України від 6 травня анулювала права авіакомпанії SkyUp на польоти по 33 маршрутах з Києва, Львова, Одеси, Запоріжжя та Харкова за кордон. Про це повідомляє avianews з посиланням на наказ Державіаслужби №715, права були відкликані на підставі заяви авіакомпанії.

SkyUp відмовився від рейсів з Києва в Попрад, Нюрнберг, Ганновер, Афіни, Стокгольм, Варшаву, Меммінген, Амман, Дюссельдорф, Штутгарт, Кельн, Любляну, Копенгаген, Братиславу, Брно, Острави та Гданськ

Зі Львова лоукостер більше не літатиме у Мюнхен, Штутгарт, Братиславу, Амстердам і Прагу.

Також SkyUp відмовився від прав на польоти з Одеси до Мюнхена, Афіни, Ларнаку, Амстердам, із Запоріжжя – в Берлін, Штутгарт, Тель-Авів і Прагу, з Харкова до Братислави, Тель-Авів і Прагу.

Іншим наказом №719 від 6 травня Державіаслужба зменшила можливу частоту польотів SkyUp на рейсах з Києва в Єреван, Аліканте, Катанію, Ріміні, Болонью, Пальму-де-Майорку також на підставі звернення авіакомпанії.

Авіаперевізники зазвичай добровільно відмовляються від прав на маршрути, які не вважають перспективними. Це дає їм можливість отримати великі бали при подачі заявки на інші більш популярні напрямки. У конкурсі на маршрути Державіаслужба враховує, як авіакомпанії використовували видані раніше дозволи.

Нагадаємо: SkyUp закрила продаж квитків із Києва і Львова в 15 напрямках.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS