Що слід очікувати HR-спеціалістам у 2021? Експерти стверджують: поточний рік для компаній буде складнішим за 2020-й, коли головним завданням бізнесу було вижити й підтримати людей. Сьогодні виклики для керівників ускладнились. Ми перестали називати цю реальність новою – ми до неї мали пристосуватись й наразі мусимо демонструвати високі результати та стабільність у непередбачуваному VUCA-світі.
Що чекає HR-спеціалістів, компанії та бізнес у цій парадигмі змін й перенавчання у процесі нових проектів та челенджів? Які глобальні тренди вливають на репутацію роботодавця? Як побудувати рескілінг та апскілінг команди й зберігати людей у ресурсі?
На основі цих питань 20 травня 2021 у Києві команда KA Group провела десяту бізнес-конференцію PEOPLE MANAGEMENT: АТЛАНТИ ДЛЯ ТАЛАНТІВ. Традиційно ми запросили people-менеджерів вищої ліги із компаній різних галузей бізнесу, тому учасники як завжди отримали широку палітру ідей, стратегій, методів та практичних HR-інструментів.
Наші експерти відверто говорили про людиноцентровану діджиталізацію, яка остаточно спричинить зміни у всіх командах вже у 2021 році – всім нам треба встигати за головними трендами, назвали характеристики роботодавця майбутнього, визначили профіт й алгоритм servant leadership, назвали ситуації, коли в компанії необхідний психодинамічний коучінг, й з’ясували всі стадії емоційного вигоряння та засоби професійної допомоги собі й співробітникам.
У фреймі живих дискусій вдалося визначити головні ознаки трансформації HR-функції, які сьогодні високо оцінює й потребує бізнес, а також з’ясували, як саме перетворити human resource на human capital та як ефективно працювати із неминучими конфліктами у компанії. Дуже відвертий та цінний вийшов діалог!
Найбільше інсайтів учасники конференції зробили під час дискусії з D&I-викликів. Бізнес вже впроваджує Diversity & Inclusion принципи, конвертуючи їх у прибуток та значне зниження токсичності, адже люди в команді: 1) оцінюються саме за компетенціями; 2) вони не витрачають час та енергію на переживання страхів через свою відмінність. А головне – на межі відмінностей якраз і виникають найкращї ідеї.
Наступна, одинадцята бізнес-конференція PEOPLE MANAGEMENT: АТЛАНТИ ДЛЯ ТАЛАНТІВ відбудеться 20 жовтня 2021, у Києві та онлайн. Зареєтруватися й забронювати квитки ви можете за посиланням: https://pm11.ticketforevent.com.
До зустрічі 20 жовтня на платформі people-менеджерів та драйверів трансформацій!