«Цей електромобіль перемагає»: Ілон Маск представив нову Model S Plaid (ВІДЕО)

Без підзарядки електромобіль здатний проїхати більше 620 км

фото DR

Глава Tesla Ілон Маск представив у Фрімонті (Каліфорнія) нову Model S Plaid, повідомляє Forbes.

«Цей електромобіль перемагає», – заявив Маск, який виїхав за кермом Model S Plaid на сцену.

«Швидше, ніж будь-який Porsche, безпечніше, ніж будь-який Volvo», – підкреслив глава Tesla.

Нова Model S Plaid розганяється до 96,5 км на годину за 1,99 секунди, без підзарядки електромобіль здатний проїхати більше 620 км. І це доводить, за словами Маска, що електромобілі, що працюють на екологічно чистій енергії, «можуть бути найшвидшими, найбезпечнішими і найкрутішими в усіх відношеннях».

При цьому Tesla відмовилася від випуску покращеної модифікації електромобіля Model S Plaid+ з запасом ходу, збільшеним на 33% (близько 840 км), і підвищеною до 1100 к. с. потужністю.

«Plaid+ скасовується. У цьому немає необхідності, так як Plaid і такий хороший», – написав раніше Маск в Twitter. Напередодні презентації компанія підвищила ціну Model S Plaid на $10 000, до $129 990. Ціна попередньої Model S становить $79 990.

У ході презентації Маск повідомив, що в наступному кварталі Tesla розраховує виробляти тисячі електромобілів Model S Plaid. Він розповів, що Model S Plaid швидше заряджається, має більш просторе заднє сидіння і покращену розважальну систему «п'ятого рівня PlayStation».

«Якщо ми думаємо про майбутнє, коли автомобіль буде часто перебувати в режимі автопілота або повністю автономного водіння, то розваги будуть ставати все важливішими. Так що ви захочете дивитися фільми, грати в ігри, користуватися інтернетом», – пояснив підприємець.

Нова Model S Plaid покликана випередити конкурентів із Porsche, Mercedes-Benz і Lucid Motors в сегменті розкішних електромобілів, відзначає Reuters.

«Модель S Plaid безумовно покликана допомогти зменшити міграцію нинішніх власників Tesla з Tesla. Ми бачимо, що Tesla не може працювати у вакуумі», – заявив агентству віце-президент консалтингової компанії AutoPacific Ед Кім.

На думку The Wall Street Journal, Tesla досі випускала з уваги зростаючий попит на автомобілі класу люкс, які, як правило, прибутковіші для автовиробників. За даними дослідницької компанії J.D. Power, продажі автомобілів вартістю понад $80 000 у США за перші п'ять місяців року зросли більш ніж удвічі порівняно з аналогічним періодом 2019 року.

«У споживачів повно готівки», – сказав газеті глава відділу даних і аналітики J.D. Power Тайсон Джоміні.

При цьому продажі Tesla в останні роки впали, оскільки компанія зосередилася на розробці більш доступних моделей. У 2020 році Tesla продала 57 085 електромобілів Model S і Model X порівняно з більш ніж 101 000 у 2017-му.

Акції Tesla перед початком презентації нової моделі у Фрімонті виросли на 1,89%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS