Уряд затвердив умови приватизації «Об’єднаної гірничо-хімічної компанії» («ОГХК»). Стартова ціна цього підприємства повинна бути не менша за 3,7 млрд грн. «ОГХК» стане першим об’єктом програми «Велика приватизація». Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у фейсбуці.
«Прозора приватизація – це не тільки можливість залучити сотні мільйонів інвестицій та збільшити виробництво, але й один із найбільш ефективних антикорупційних заходів. Вже понад 10 компаній, зокрема іноземних, зацікавилися купівлею ОГХК, а тому ми очікуємо, що стартова ціна зросте під час відкритого аукціону», – написав Шмигаль.
Зазначається, що визначено зобов’язання для покупця щодо інвестицій, щодо соціального пакета для працівників, а також щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Раніше повідомлялося, що «ОГХК» є лідером в Європі з видобутку титанових та цирконових руд.