Україна та Грузія планують посилення співробітництва у сфері безпеки в Чорноморському регіоні - Зеленський

Україну і Грузію також об'єднує спільна мета з набуття членства в Європейському Союзі та в НАТО

фото: twitter.com/APUkraine

Україна та Грузія мають намір посилити двостороннє співробітництво у сфері безпеки в Чорноморському регіоні. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з президентом Грузії Саломе Зурабішвілі в середу в Києві.

«Одним із головних завдань України та Грузії є посилення співробітництва у сфері безпеки в Чорноморському регіоні. Чорне море має бути безпечною акваторією, вільною для судноплавства», – заявив Зеленський

Як зазначив Зеленський, Україна вже активно працює над посиленням співпраці в Чорноморському регіоні з країнами-партнерами, зокрема з Грузією.

«Я сподіваюся, що незабаром ми побачимо прогрес», – додав президент України.

За його словами, Україну і Грузію також об'єднує спільна мета з набуття членства в Європейському Союзі та в НАТО.

Нагадаємо:  «Нафтогаз» отримав спецдозволи на розробку ділянки «Дельфін» та Скіфського родовища. Компанія отримала 20 спецдозволів терміном на 30 років. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS