Інформаційна компанія CNN звільнила трьох своїх співробітників за те, що вони прийшли в офіс нещепленими від COVID-19 минулого тижня. Про це із посиланням на службову записку, розіслану працівникам всередині організації, повідомляє Reuters.
У записці президент Джефф Цукер повідомив співробітникам, що компанія дотримується політики абсолютної нетерпимості до таких випадків і вимагає, щоб її працівники були вакциновані, щоб приходити в офіс.
Доказ вакцинації тепер також може стати формальною частиною процесу вступу на посаду в CNN.
Інформкомпанія вирішила перенести дату повернення усіх своїх працівників в американські офіси з 7 вересня на середину жовтня через збільшення випадків COVID-19 по всій країні.
Наразі більшість офісів CNN відкриті для співробітників, які хочуть працювати там добровільно, за умови, що вони повністю вакциновані проти коронавірусу.
Минулого тижня Google заявила, що продовжить політику роботи з дому до 18 жовтня. Facebook і Microsoft заявили, що вводять обов’язкову вакцинацію для своїх працівників в американських офісах, а Twitter сказав, що закриє свої представництва, які були нещодавно повторно відкриті.