СБУ розслідує справу щодо підготовки громадянами України та Росії державного перевороту

Про хід розслідування повідомлять згодом

Фото: radiosvoboda.org

Головне слідче управління Служби безпеки України (СБУ) повідомило про досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вчинення дій, спрямованих на захоплення державної влади. Про це йдеться на сайті СБУ. 

Зазначається, що справу відкрито за ч. 1 ст. 109 Кримінального кодексу України – за фактом готування окремими громадянами України та РФ дій з метою захоплення державної влади.

Згідно з повідомленням, про хід розслідування повідомлять згодом.

Раніше президент Володимир Зеленський розповів, що Ахметов готовий включитися в державний переворот, що може нібито відбутися 1–2 грудня в державі. Зеленський заявив, що Ахметова втягують у війну проти президента, а також звинуватив олігарха в шантажі влади енергетичною кризою.

Крім того, після заяв президента єврооблігації Ахметова впали в ціні майже на 12%.

Ахметов спростував заяву Зеленського про можливу участь у держперевороті. Ахметов наголосив на своїх однозначній позиції та діях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS