Що сталося. Національний банк України (НБУ) погодив Владислава Винярського на посаду незалежного члена наглядової ради АТ «Укрексімбанк».
Джерело. Про це повідомляє пресслужба регулятора.
Деталі. «Отже, усі дев’ять членів наглядової ради АТ «Укрексімбанк» пройшли погодження Національним банком, таким чином наглядова рада банку є повністю сформованою», – йдеться у повідомленні.
Бекграунд. У березні цього року погодили кандидатуру Юрія Терентьєва (представник держави за квотою Верховної Ради), у лютому 2020 року – кандидатуру Ласло Урбана (незалежний директор).
У вересні 2019 року погодження отримали: незалежні директори Домінік Меню, Сергій Коновець, Дімітрі Шишло та Оляна Гордієнко. У серпні 2019 року погодили кандидатури як представника держави від президента України Вікторії Страхової та Юрія Буци, як представник держави від уряду.