ДБР розраховує на «мирний та цивілізований» розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу Порошенку

Нардеп вже прибув до Печерського суду Києва, де йому оберуть запобіжний захід

Народний депутат Петро Порошенко
Фото: УНІАН

Що сталося. Державне бюро розслідувань (ДБР) розраховує на «мирний та цивілізований» розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу лідеру політичної партії «Європейська солідарність» Петру Порошенку у справі про незаконне постачання вугілля з окупованої території.

Джерело. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Деталі. «Ми очікуємо, що все відбудеться абсолютно мирним, цивілізованим, законним шляхом», – сказала на брифінгу радник з комунікацій ДБР Тетяна Сап'ян. І додала: «Сила – це буде останнє, що залучатиметься до цього процесу».

Наразі нардеп прибув о 10:50 до Печерського районного суду міста Києва, де відбудеться засідання щодо обрання Порошенку запобіжного заходу. Там його зустріли декілька сотень людей, які підтримують експрезидента.

Бекграунд. Нагадаємо, що 20 грудня Державне бюро розслідувань повідомило Петру Порошенку про підозру в державній зраді та сприянні терористичним організаціям у рамках справи про злочинну схему постачань вугілля з тимчасово окупованих територій.

Між тим Порошенко, який перебуває зараз за кордоном, заявив про повернення в Україну 17 січня для появи в суді.

Слідство розраховує на обрання запобіжного заходу нардепу в день його повернення до України.

Нещодавно рейсовий літак «Варшава – Київ» приземлився в аеропорту «Жуляни» о 9:03 разом із Порошенком на борту. Також народний депутат пройшов паспортний контроль в аеропорту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS