Що сталося. Донецька залізниця обмежила рух приміських пасажирських та вантажних поїздів у зв'язку з непередбачуваною ситуацією та можливими новими обстрілами. Поїзди курсуватимуть лише до станції Фенольна (селище Нью-Йорк).
Джерело. Про це повідомляє пресслужба залізниці.
Деталі. Зазначається, що попри гарантії безпеки, надані представниками збройних формувань на лінії бойових дій, з непідконтрольної території 18 лютого знову почалися обстріли українських міст на Донеччині.
Близько восьмої години ранку, неподалік від залізничної станції Скотувата, почався артобстріл. А на цій ділянці Донецької залізниці проводяться ремонто-відновлювальні роботи.
«Після надання гарантій про припинення вогню, дотримуватися їх на непідконтрольній території не стали. Усі роботи припинили, а працівників доставили до сховищ, що допомогло уникнути жертв», – повідомили у Донецькій залізниці.
Бекграунд. Нагадаємо: бойовики на Донбасі збільшили кількість обстрілів із застосуванням важкої артилерії.
17 лютого з боку окупованої території почався обстріл залізничної станції Кіндрашівська-Нова, що в Луганській області. Під обстріл потрапила не тільки станція, але і локомотивне депо та дитячий садок.