Данілов: РНБО розглянула ситуацію на кордонах України

Засідання не закрите

Секретар РНБО Олексій Данілов
Фото: УНІАН

Що сталося. Рада національної безпеки та оборони (РНБО) на засіданні у зв'язку з визнанням президентом Росії так званих «Л/ДНР» розглянула ситуацію на кордонах України. Засідання ще не закрите.

Джерело. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов».

Деталі. «Ми обговорювали ситуацію, яка відбувалася сьогодні в РФ щодо тимчасово окупованих частин Донецької та Луганської областей. Засідання Ради національної безпеки та оборони не є закритим, воно триває. На засіданні РНБО було заслухано сектор безпеки та оборони щодо стану справ, які відбуваються на сьогодні в нашій країні та на наших кордонах», – заявив Данілов.

Він зауважив, що позицію України щодо визнання Росією ОРДЛО пізніше озвучить президент.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що РФ визнала незалежність незаконних збройних формувань «Л/ДНР». Росія ратифікує договір про дружбу та взаємодопомогу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS