Що сталося: «Укрпошта» вирішила 25 лютого відновити роботу частини відділень там, де це можна зробити безпечно і для клієнтів, і для працівників.
Джерело: Про це написав глава компанії Ігор Смілянський у Facebook повідомляє liga.net.
«Передусім робота відділень в обмеженому режимі буде зосереджена на забезпеченні обслуговування найбільш уразливих верств населення пенсійними виплатами та товарами побутового споживання, а також можна буде отримати свої посилки», – заявив Смілянський.
За звичним графіком працюють більшість відділень у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях.
Частково працюють відділення у Запорізькій, Донецькій, Житомирській, Полтавській та Харківській областях. Не працюватимуть до стабілізації ситуації відділення у Київській, Луганській, Сумській, Херсонській та Чернігівській областях.
«Тим часом небо над Україною залишається закритим для авіаперевезень, але ми домовилися з європейськими партнерами про відновлення відправлень, щойно це буде можливим», – заявив Смілянський.
Також «Укрпошта» припинила співпрацю з Поштою РФ та Білорусі. Посилки та перекази до цих країн не приймаються. Ті відправлення, які були прийняті до 24 лютого, будуть повернуті власникам з оплатою, щойно ситуація дозволить це зробити.