Довічне ув’язнення за диверсії та зраду Батьківщині: правоохоронний комітет ВР підтримав законопроєкт

Також пропонується заборонити будь-яку амністію особам, які скоїли державну зраду та диверсію

Фото: УНІАН

Що сталося. Правоохоронний комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт №7116 «Ні кроку назад!», який пропонує у статтях 111 та 113 КК України передбачити покарання за державну зраду та диверсію в умовах воєнного стану.

Джерело. Про це повідомила пресслужба «Слуги народу» в телеграмі.

Деталі. «Жодної амністії за диверсії та зраду Батьківщині. Максимальна міра покарання – довічне ув’язнення», – написав народний депутат від «Слуги Народу» Максим Бужанський.

Так, максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічне позбавлення волі з обов’язковою конфіскацією всього майна.

Також пропонується заборонити будь-яку амністію до осіб, які скоїли державну зраду та диверсію.

Бекграунд. Нагадаємо, що Служба безпеки України 24/7 виявляє та знешкоджує агентів, диверсантів і спільників російських загарбників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS