Гостомель, Буча, Ірпінь сьогодні стають другим донецьким аеропортом – МВС

Українці відбивають їх попри бажання супротивника

Гостомель, Буча, Ірпінь сьогодні стають другим донецьким аеропортом – МВС

Що сталося. Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що Гостомель, Буча, Ірпінь сьогодні стають другим донецьким аеропортом – українці відбивають їх попри бажання супротивника.

Джерело. Про це міністр сказав під час включення до загальноукраїнського телемарафону.

Деталі. «Ці міста противнику надзвичайно важливо захопити. Ми відбиваємо їх. Постійно ведуться бої в місті. З обох сторін є загиблі та поранені. Але ми їх тримаємо і не даємо підійти до Києва так, як цього хотів би супротивник ще п'ять днів тому», – зазначив Монастирський.

Голова МВС додав, що увага була прикута до евакуації мирних жителів Маріуполя та Волновахи, доставлення туди гуманітарного вантажу для людей.

Також міністр згадав бомбардування Вінниці:

«Вісім важких снарядів влучили в аеропорт. Рятувальники довго не могли загасити пожежу. Це дійсно чергова трагедія, яка говорить, що ворог продовжує знищувати нашу інфраструктуру, і нам доведеться відновлювати це крок за кроком далі».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS