Що сталося. 11 березня окупанти захопили в полон мера Мелітополя Івана Федорова. Президент Володимир Зеленський обговорює зі світовими партнерами негайне звільнення міського голови.
Джерело. Про це він сказав у своєму відеозверненні.
Пряма мова: «Від самого ранку в назавжди українському Мелітополі зібралися люди на акцію протесту проти російських військ, проти намагань поставити місто на коліна.
Понад 3 000 людей на площі. Почуйте, будь ласка, у Москві. Якщо у Мелітополі проти окупантів виходять 3 000 людей, то скільки має бути у вас проти війни, щоб було по-чесному.
Учора окупанти захопили в полон мера Мелітополя Федорова. Громада міста вимагає його звільнення, і це важливо. Я вдячний кожному мелітопольцю за цей спротив.
Окупанти повинні бачити, що вони чужі на усій нашій землі.
Впродовж ночі й сьогодні постійно говоримо з міжнародними партнерами про цю ситуацію з нашим міським головою», – сказав наш президент.