Білий дім відреагував на санкції росії з гумором

Та повідомив, що підписав черговий закон про допомогу Україні

Cанкції росії суттєво не вплинуть на плани американців.

Про це заявила речниця Білого дому Джен Псакі на сьогоднішньому брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів.

«Ніхто з нас не планує туристичних поїздок до Росії, ні в кого немає банківських рахунків (у Росії), до яких ми не зможемо отримати доступ, тому ми будемо рухатися вперед», – сказала вона.

Джейн Псакі також вдалася до чорного гумору, що у заяві Росії про запровадження санкцій не говориться, що йдеться про президента Байдена – молодшого: «Можливо, вони наклали санкції на його батька. Нехай Господь упокоїть його душу».

Також у Твітері Білого дома повідомляється, що президент США Джозеф Байден підписав законопроект про безпартійне фінансування допомоги України. В рамках допомоги Україна отримає, окрім традиційної гуманітарної, зброю і військову допомогу.

Білий дім відреагував на санкції росії з гумором

«Ми терміново рухаємося до подальшого збільшення нашої підтримки хоробрих людей України, які захищають свою країну», – говориться у заяві Білого дому.

Брифінг Джозефа Байдена:

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS