Україна запустила продаж токенів NFT «Музей війни» для збору коштів через криптовалюту

Нова серія NFT призначена “для поширення правдивої інформації серед цифрової спільноти”

фото DR

Україна почала продавати з аукціону колекцію невзаємозамінних токенів (NFT) у п'ятницю в рамках розширення кампанії зі збору коштів на криптовалюту. Ініціатива, за словами Києва, вже зібрала понад $65 млн для військових потреб, пише Reuters.

Колекція «Метаісторія: Музей війни» являє собою серію цифрових зображень, включаючи силуети бойових літаків, скріншоти репортажів новин та зображення вибуху в мультяшному стилі, кожне з яких відзначає окремий день конфлікту.

Міністерство цифрової трансформації України відкрило збір пожертвувань у цифрових токенах, таких як біткоїн та ефір, через три дні після того, як росія вторглася в Україну.

Нова серія NFT призначена «для поширення правдивої інформації серед цифрової спільноти у світі та збору пожертв для підтримки України», йдеться у повідомленні на сайті колекції.

Невзаємозамінні токени (NFT) – це тип криптоактиву, популярність якого різко зросла минулого року. Вони використовують технологію, що лежить в основі біткоїна, для запису того, хто володіє цифровим файлом – це може бути зображення, відео або фрагмент тексту. 

Україна вже не раз купувала речі для своїх військових завдяки пожертвуванням у криптовалюті, включаючи бронежилети, каски, їжу та ліки, повідомив цього місяця у Твіттері заступник міністра цифрової трансформації України Алекс Борняков.

NFT зазвичай купуються за криптовалюти, такі як ефір. Українські NFT спочатку коштуватимуть 0,15 ефіру ($475). Як повідомляється на сайті, кошти надійдуть безпосередньо на цифрові криптогаманці Києва.

В останні місяці вони стали популярним інструментом збору коштів, коли групи людей об'єднують свої криптовалютні кошти для покупки NFT, щоб підвищити обізнаність щодо конкретної проблеми.

Нагадаємо, українські digital-спеціалісти запускають NFT-колекцію #ActLikeZelensky, що закликає допомогти Україні конкретними діями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS