Стало відомо, що щомісячний товарообіг українського маркетплейса Rozetka скоротився з 4 млрд до 23 млн грн за три тижні.
Джерело. Про це повідомило видання AIN.UA з посиланням на лист засновника Rozetka Владислава Чечоткіна співробітникам.
Деталі. Через війну компанія практично зупинила свою діяльність: заблоковані склади, знищені магазини, доставлення не працює.
Раніше компанія почала розпускати свій IT-відділ та деякі інші через неможливість заплатити співробітникам. Частина людей досі не отримала зарплати.
За словами Чечоткіна, з початку війни компанія повністю втратила 25 магазинів: вони знищені та розграбовані. Склади навколо Києва – заблоковані.
Крім того, люди фактично перестали купувати, натомість взялися оформляти повернення. Весь цей потік інформації обробляли «одиниці» із 8000. А доставлення було неможливе через обстріли українських міст. За словами Чечоткіна, щомісячний оборот впав з 4 млрд гривень до 23 млн грн за три тижні.
«Все, що ми разом з Ірою (Ірина Чечоткіна, співвласниця Rozetka, Владислав Чечоткін – її чоловік) і разом з вами будували майже 18 років, все, чому ми присвятили все життя, було знищено у нас на очах», – заявив засновник компанії.