Президент України Володимир Зеленський заявив, що в ході нещодавньої бесіди з президентом США Джо Байденом вони обговорили воєнні злочини росії, а також додаткові санкційні заходи для стримання війни путіна проти України, передає CNBC.
“Продовжив постійний діалог зпрезидентом Сполучених Штатів. Дали оцінку російським воєнним злочинам. Обговорили додатковий пакет оборонної та можливої макрофінансової підтримки. Домовилися про посилення санкцій”, – написав Зеленський.
Дзвінок, про який Зеленський повідомив через Twitter, був підтверджений Білим домом і тривав близько години.
Перед цим останній дзвінок між Байденом та Зеленським був 30 березня.
Про телефонну розмову стало відомо в той час, коли Зеленський вимагає від США та їхніх союзників додаткової допомоги у вигляді озброєння на тлі заяв про те, що росія готується до відновлення бойових дій на сході та півдні України.
Президент США Джо Байден зі свого боку зазначив, що говорив з президентом Зеленським та розповів йому, що адміністрація надасть додаткові $800 млн допомоги у вигляді зброї, боєприпасів та іншої безпекової допомоги для України.