Створений Президентом України Володимиром Зеленським Координаційний штаб з гуманітарних і соціальних питань, який очолює керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак, відзвітував про результати своєї діяльності.
Про це повідомляється в телеграм-каналі ОП.
Сума отриманої благодійної допомоги для України від громадян і корпорацій із різних куточків світу наразі сягнула майже $924 млн, і кошти продовжують надходити, повідомив Андрій Єрмак.
«Вони йдуть переважно на рахунки структур ООН та міжнародних гуманітарних організацій. А ті своєю чергою спрямовують їх на допомогу нашим біженцям у різних країнах», – зазначив керівник Офісу Президента.
Найбільше пожертвували благодійники з Великобританії (47%), Нідерландів (18%), Чехії (11%) та США (8%).
За 50 днів до України завезли 270 000 тонн гуманітарної допомоги.
Львівська область стала найбільшим в Україні хабом гуманітарної підтримки, прийнявши 51% вантажів з-за кордону.
За час війни «Укрзалізниця» безкоштовно евакуювала потягами майже 4 млн людей, за кордон вивезли близько 500 000 людей.