У Пензенській області рф виявили три табори для депортованих українців

Там перебували понад 400 людей, серед яких і немовлята

Фото: Facebook Людмила Денісова

Що сталося. Російські волонтери виявили у Пензенській області росії три табори для депортованих українців.

Джерело. Про це повідомляє Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Деталі. У російських таборах, які знайшли російські волонтери, перебували понад 400 людей – переважно жінки та 147 дітей різного віку, зокрема й немовлята.

За словами Денісової, депортовані українці були у вкрай важкому та пригніченому становищі, не мали одягу, харчів, предметів гігієни, адже їх забрали із Маріуполя прямо з бомбосховища.

Вчора, 16 квітня, перші сім українців із табору у Пензенській області, в тому числі сім’я з трьома дітьми, були доправлені до міста Нарва в Естонії. У цьому допомогли російські волонтери, консульська служба в Естонії та Естонія. Зараз вивезені у безпеку українці отримують необхідну допомогу. Влада готується до перевезення наступної групи людей.

Бекграунд. Нагадаємо, війська рф хочуть закрити Маріуполь для виїзду та провести фільтрацію 100% чоловіків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS