Що сталося. На Харківщині Служба безпеки (СБУ) викрила законспірований склад із боєприпасами та комплектуючими до військової техніки на $200 млн.
Джерело. Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Деталі. Все це обладнання уже передано на потреби ЗСУ.
За попередніми даними, наявні там деталі були призначені для підбитої техніки рф, яку ворог збирався ремонтувати під час наступу.
У ході обшуків СБУ вилучила та передала Міноборони 60 повнокомплектних танкових двигунів та велику кількість запчастин і комплектуючих до бронетехніки.
Крім того, в окремих приміщеннях виявили 26 керованих ракет класу «повітря-повітря».
СБУ встановила, що наявне на цьому складі обладнання було раніше викрадене з військових арсеналів. А напередодні вторгнення власники складу мали намір піти на співпрацю з окупаційними військами та надати техніку для потреб ворога.
СБУ встановила причетних до злочину та вживає заходи щодо їх затримання.
Бекграунд. Раніше у Харкові СБУ викрила ворожу ботоферму, яка працювала виключно по українських військовослужбовцях і співробітниках правоохоронних відомств.